Online kalkulácia Stavba krbu Proces realizácie Koľko stojí stavba Krby a pece Dizajnové krby Sálavé krby a pece Krbové kachle Záhradné grily Naše stavby Rady a tipy Kontakt

Stavba krbu podľa vašich predstáv

Stavba krbu výhodne a jednoducho? Zverte ju do rúk skutočných odborníkov

Stavba krbu môže byť jednoduchým a bezproblémovým procesom, ale aj veľmi komplikovaným. Záleží od toho, komu ju zveríte do rúk. Výber správneho typu, vhodné umiestnenie v priestore, napojenie na externý prívod vzduchu, vyriešenie odvodu spalín do komína – to všetko a ešte viac treba zvážiť, aby vám krb bez problémov slúžil dlhé roky. Keďže stavba krbu nie je každodennou záležitosťou, oplatí sa do nej investovať a obrátiť sa na skutočných odborníkov. Len tak sa môžete vyhnúť budúcim problémom a ďalším finančným nákladom, ktoré krb zbytočne predražia. Ako stavba krbu prebieha?

 • Kontaktujte nás

  Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a navštívte nás v krbovom štúdiu v Bratislave. Máte už konkrétnu predstavu, ako by mal krb vyzerať? Výborne! Naši odborníci sa budú venovať len vám a môžete sa rovno pustiť do plánovania detailov. Nemáte ešte úplne jasno v tom, aký krb by bol pre vás najvhodnejší? Radi vám vysvetlíme rozdiely a podelíme sa s vami s praktickými skúsenosťami.

 • Prídeme na obhliadku stavby

  Prídeme sa pozrieť na vašu stavbu, alebo si prejdeme stavebný plán, ak ste ešte stavať nezačali. Navrhneme napojenie na externý prívod vzduchu aj komín pre odvod splodín. Všetko skonzultujeme s vašim architektom, projektantom alebo zhotoviteľom domu, aby sa na nič podstatné pre stavbu krbu nezabudlo.

 • Vypracujeme pre vás projekt a cenovú ponuku

  Keď spoznáme všetky podrobnosti stavby, navrhneme vám optimálne riešenie. Myslíme pritom aj na budúcnosť, aby pri kúrení v krbe nevznikli komplikácie ani za 2, 5 či 10 rokov. Cenová ponuka zahŕňa materiál aj prácu. Ak cenu potvrdíte, ostáva nemenná. Nemôže sa stať, že budete za odkonzultovanú stavbu čokoľvek doplácať.

  Chcete vedieť približnú cenu hneď teraz? Pozrite si ukážkové krby a ich ceny, alebo využite rýchlu online cenovú kalkuláciu.

 • Zrealizujeme stavbu krbu

  Privezieme vám krbovú vložku, osadíme ju na miesto a odborne ju napojíme do komína. Obstaráme ju presne ako sme sa dohodli a ukončíme povrchovou úpravou. Vám ostáva už len škrtnúť zápalkou a sledovať, ako sa oheň rozhorieva vo vašom novom krbe.

 • Vychutnávajte zdravé teplo a pohodu

  Hotové dielo vám odovzdáme so zakurovaciou skúškou, návodom na používanie a dokladom o odbornej spôsobilosti potrebným pre bezproblémovú kolaudáciu. Samozrejmosťou z našej strany je záručný aj pozáručný servis vášho krbu. Teraz ostáva už len užívať si teplo a pohodu, ktoré krb priniesol do vášho domova.

Jednoduché, však? My sme vám to hovorili.

Kedy je najvhodnejší čas na stavbu krbu?

Krb sa dá postaviť v akomkoľvek štádiu stavby domu, aj po dokončení stavby v už zabývanom priestore. Znamená to však viac práce navyše, preto je ideálne naplánovať stavbu krbu po uzavretí stavby oknami, ešte predtým ako nastúpia ostatné profesie. Hlavnými dôvodmi sú optimálne napojenie stavby na budúce omietky a bezproblémové pripojenie na externý prívod vzduchu do krbu. Ak sú detaily vhodne navrhnuté a naplánované, tak aj termín tesne pred maliarmi a podlahármi je v poriadku.

Stavba krbov

Koľko stojí stavba krbu?

Cena stavby krbu je individuálna a záleží od viacerých faktorov - kvalita a veľkosť krbovej vložky, typ obstavby aj povrchovej úpravy. Pre lepšiu predstavu o tom, koľko stojí postavenie krbu, sme pre vás pripravili cenník ukážkových krbov a pecí so stručným popisom.

Pozrite sa koľko stoja ukážkové stavby krbov

Kvalitné krby pre každý domov

Dizajnové krby

Sú pre ľudí, ktorí milujú pohľad do veľkého ohniska a nechcú byť v tomto obmedzovaní. Dôraz kladieme na vzhľad, detail a dokonalý súlad so zvyškom miestnosti... Zistiť viac >>

Sálavé krby a pece

Pri sálavých a akumulačných krboch kladieme dôraz na funkčnosť a efektívne využitie tepelnej energie. Pomaly odovzdávajú nahromadené teplo do miestnosti dlho po dohorení... Zistiť viac >>

Krbové kachle

Nechali vám pri stavbe málo miesta vedľa komína? Alebo ste už zabývaní a nechcete stavebný prach? Riešením sú krbové kachle. Dokonalý zážitok z ohňa aj pri malom priestore... Zistiť viac >>

Záhradné kuchyne a grily

Vonkajšie grily a pece sú vhodné na prípravu rôznych druhov jedál. Navrhneme vám funkčný priestor tak, aby bolo grilovanie pôžitok pre všetkých vrátane kuchára... Zistiť viac >>