Online kalkulácia Stavba krbu Proces realizácie Koľko stojí stavba Krby a pece Dizajnové krby Sálavé krby a pece Krbové kachle Záhradné grily Naše stavby Rady a tipy Kontakt

Krbové kachle

Dokonalý zážitok z ohňa aj pri malom priestore

Nechali vám pri stavbe málo miesta vedľa komína? Alebo ste už zabývaní a nechcete stavebný prach? Riešenie sú krbové kachle. Ponúkame overené modely od renomovaných výrobcov s rýchlou a odbornou inštaláciou.

Kachle a piecky AmbiFire

Český výrobca kvalitných a cenovo aj vzhľadovo zaujímavých krbových kachlí. Prednosťou je kvalita remeselného spracovania a komfortné horenie

Zobraziť celú ponuku

Krbové kachle Austroflamm

Top kvalita od rakúskeho výrobcu krbových vložiek a kachlí. Prednosťou je cit pre detail, vysoká kvalita použitých materialov a inovatívny vzhľad kachlí. Spolu s prepracovanou technikou horenia a akumuláciou tvoria produkt najvyššej kvality.

Krbové kachle BEF

Tradičný český výrobca krbových vložiek prišiel s veľmi zaujímavým nápadom riešenia kachlí. Tak pestrú farebnú škálu, nie len opláštenia, ale aj vnútorného ohniska nemá žiadny iný výrobca.

Chcete mať aj vy krbové kachle?

Radi vám poradíme s výberom aj vhodným umiestnením vo vaších priestoroch. Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu a v našom krbovom štúdiu sa budeme venovať iba vám.

Dohodnúť konzultáciu