Online kalkulácia Stavba krbu Proces realizácie Koľko stojí stavba Krby a pece Dizajnové krby Sálavé krby a pece Krbové kachle Záhradné grily Naše stavby Rady a tipy Kontakt

Dizajnové krby

Dokonalý doplnok vašich priestorov

Páčia sa vám krby s veľkým presklením? Tak tieto nádhery vás oslovia. Sú pre ľudí, ktorí milujú pohľad do veľkého ohniska a nechcú byť v tomto obmedzovaní. Dôraz kladieme na vzhľad, detail a dokonalý súlad so zvyškom miestnosti. Finálna úprava môže byť dekoračná farba, mramorový obklad, alebo veľkoplošná keramika. Staviame ich väčšinou ako teplovzdušné stavby s izolačnou obstavbou, ale vždy ich prispôsobíme vaším požiadavkám.

Pri stavbe dizajnových krbov používame krbové vložky od popredných svetových výrobcov. Inšpirujte sa spolu s nami.

BEF Home

Tradičný český výrobca krbových vložiek a kachlí. Dlhoročné skúsenosti s výrobou vložiek posunuli spoločnosť BEF Home na úroveň serioznych európskych výrobcov. Svedčí o tom aj predaj vo viacerých europskych krajinách. Vložka s vnútorným rohom je možno nie tak často zabudovávaná, ale je to unikát, ktorý nerieši žiadny iný výrobca.

Krbové vložky BEF

Brunner

Brunner krbové vložky patria k najlepším konštrukciám, ktoré kachliarske remeslo dokáže ponúknuť. Poskytujú dlhoročné potešenie z „dokonalého ohňa“. Aj po vyše 20-ročnej praxi stavby krbov, je pre nás zážitok stavať s vložkami Brunner.

Spartherm

Spoločnosť Spartherm je známa svojím inovátorským prístupom v oblasti navrhovania krbových vložiek. Ako prvá vyvinula bezrámové dvierka, ktoré svojim dizajnom otvorili nové možnosti v oblasti dizajnu stavieb krbov. Už po dlhý čas je známa tým, že jej produkty získavajú významné ocenenia v oblasti dizajnu. Jednou z posledných cien je medzinárodne uznávaná cena German Brand Award 2016, ktorá bola firme Spartherm udelená 16. júna 2016 v Berlíne. Ocenenie Brand Award je cenou pre úspešné spoločnosti pôsobiace v Nemecku. Cieľom je objaviť priekopnícke značky a tvorcov zaujímavých produktov pôsobiacich na nemeckom trhu. A práve Spartherm je jednou z mála spoločností, ktoré tieto podmienky spĺňa.

Austroflamm

Renomovaný rakúsky výrobca vložiek a krbových kachlí vyrába technicky a dizajnovo veľmi zaujímavé diela. Nový typ ohniska z Keramottu odoláva vysokým teplotám (až do 1200°C), no zároveň sa na jeho povrchu takmer neusádzajú sadze a ohnisko vrátane skla dvierok zostáva krásne čisté.

Hoxter

Ohniská produktov HOXTER sú tak tesné, že oheň okamžite reaguje na najmenší pohyb ovládacej rukoväte. Vysoká prevádzková teplota v ohnisku nijako neovplyvňuje bezpečnosť a komfort ovládania. Ovládacie prvky boli konštrukčne navrhnuté tak, aby sa počas prevádzky prirodzene ochladzovali.

Chcete mať aj vy dizajnový krb?

Radi vám poradíme s výberom aj vhodným umiestnením vo vaších priestoroch. Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu a v našom krbovom štúdiu sa budeme venovať iba vám.

Dohodnúť konzultáciu