Online kalkulácia Stavba krbu Proces realizácie Koľko stojí stavba Krby a pece Dizajnové krby Sálavé krby a pece Krbové kachle Záhradné grily Naše stavby Rady a tipy Kontakt

KRBY BEZ KOMÍNA

Oheň bez dymu v tých najkrajších podobách

The Flame

The Flame

Biokrb - krb spaľujúci etanolový lieh

Efektový oheň - krb kde plápolá vodná hmla

Kalfire

The Flame

Elekrický krb - revolučný dizajn ohňa na princípe hologramu

The Flame

Biokrb - Etanolový oheň

S The Flame vytvoríte miestnosť na relaxáciu a dobrý pocit. Otvorený oheň, plápolajúce plamene a príjemná klíma v miestnosti vás pozývajú lenošiť a užívať si. Krbová technika od THE FLAME nevyžaduje komín a je vhodný do všetkých obytných priestorov. Jednoducho ho postavte, naplňte palivom, zapáľte a vychutnajte si nádherný oheň. BIO-FUEL Indoor (tekuté palivo na báze lieh-drevo) – vyrába sa z obnoviteľných surovín, je bezpečný pre potraviny, horí bez dymu a bez zvyškov z horúceho vzduchu (1,5 až 2,9 kW). Ušetríte si starosti s rúbaním dreva, nebezpečne lietajúcimi  iskrami, sadzami a popolom

„BIT“ je individuálne navrhovateľná dekoratívna protipožiarna vložka pre jednoduchú inštaláciu alebo podopretie. „BIT“ je možné úplne uzavrieť posuvnými okuliarmi. Predná strana s posuvným sklom. Otvory na prívod vzduchu a nastaviteľná výfuková klapka umožňujú optimálne nastavenie veľkosti alebo vzhľadu plameňa. Vrátane pripojovacieho hrdla (ø160 mm) pre klapku odpadového vzduchu a povinného potrubia odpadového vzduchu hore pre individuálne vedenie odpadového vzduchu do miestnosti, von, do dymovodu atď.

Efektový oheň

Ideálny pre akýkoľvek typ stavby a konštrukcie, tento efekt plameňa demineralizovanej vodnej hmly „The Flame“ je umožnený ultrazvukovou sondou, ktorá rozbije molekuly vody a halogénovým svetelným pásom.

"ENDLESS FIRE BOX" ponúka tie najkrajšie, najrealistickejšie a najušľachtilejšie plamene v našom programe. Skupina objemných plameňov v nepretržitom pohybe s krásnou hrou farieb. Toto ohnisko tvoria iba elektrina a biokvapaliny (destilovaná voda) v kombinácii so špeciálnymi lampami a ultrazvukovými hmlovkami. Intenzita plameňa je nastaviteľná a komfortné diaľkové ovládanie zaisťuje jednoduchú manipuláciu bez vykurovacieho efektu.

Sada špeciálnych lámp a ultrazvukového odparovača vám poskytne bezkonkurenčný realistický efekt plameňa. Nastaviteľná intenzita pomocou diaľkového ovládača

Nikdy predtým efektový oheň „nevyhorel“ tak realisticky ako s unikátnym novým „ohňom“ od THE FLAME. Jedine elektrina a biokvapalina (destilovaná voda) v kombinácii so špeciálnymi iluminátormi a ultrazvukovými rozprašovačmi vykúzli túto neopísateľne autentickú hru plameňov. Intenzita plameňa je nastaviteľná a komfortné diaľkové ovládanie zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Uvoľňovaná ultrajemná vodná hmla navyše prispieva k zlepšeniu klímy v miestnosti. Prevádzkový čas pri jednom naplnení nádrže (s ručným plnením) je cca. 6 – 8 hodín.

Výhody

  • Veľmi realistické plamene – žiadne nebezpečenstvo požiaru
  • Prevádzka s destilovanou vodou
  • Bezpečné pre deti
  • Nie je potrebný žiadny komín
  • Vytvára zdravú vnútornú klímu
  • Plug-and-play  Pripoj a hraj
  • Nekonečné ovládanie efektov prostredníctvom modulárneho systému
  • Intenzita plameňa je nastaviteľná
  • Komfortné diaľkové ovládanie súčasťou balenia
  • CE schválené

Kalfire

Elektrický krb

Jeden z nových a unikátnych typov krbových vložiek, známy ako E-one od holandského výrobcu krbových vložiek na plyn a drevo, firmy KALFIRE, predstavil na trhu v roku 2020 revolučný dizajn ohňa založený na princípe hologramu. Tieto krbové vložky majú technologickú dokonalosť, kde sa využíva holografický princíp na vytvorenie pôsobivej vizuálnej hry plameňov v ohnisku. Kalfire E-one je plne pripojený na elektrickú sieť a využíva patentovanú technológiu na odrazenie plameňov na keramických polenách dreva, ktoré sú realisticky vyrobené ručne z keramiky. Tento ohnivý efekt vytvára ultra realistický dojem horiaceho ohňa, čím otvára dvere k širokej škále možností. Krb je schopný byť umiestnený kdekoľvek pohodlne a v rôznych typoch budov, bez obmedzení na komíny či plynové prípojky, čo ho robí ideálnym pre interiéry rôznych miestností a priestorov.

Technologické funkcie týchto krbových vložiek E-one sú navrhnuté tak, aby poskytovali užívateľom maximálny komfort a estetický zážitok. Plamene v ohnisku sú vytvárané špeciálnym spôsobom projekcie obrazu, pričom možno vybrať medzi dvoma typmi technológií: Single HD Flame Technology alebo Dual HD Flame Technology. Umožňuje to nastavenie plameňov podľa osobných preferencií pomocou diaľkového ovládača, čím sa dosiahne najlepší zážitok z horiaceho ohňa.

Okrem vizuálneho dojmu plameňov ponúka Kalfire E-one aj ďalšie funkcie, ako napríklad farebné tóny plameňov na výber z troch rôznych farieb či nastaviteľnú výšku plameňov od úrovne 1 do 5, či dokonca režim náhodného prehrávania pre dynamickú premenu plameňov. Taktiež disponuje funkciou náladového osvetlenia, žiarivej pahreby s Hybrid LED E, a umožňuje výber zvuku praskajúceho dreva na rôznych úrovniach hlasitosti. Zvláštnou výhodou je antireflexná funkcia, ktorá umožňuje príjemný výhľad na keramické poleny dreva, aj keď v ohnisku neprebieha horenie.

Kalfire E-one je k dispozícii v rôznych verziách, ako napríklad Kalfire E-one 100F, vhodná pre stavbu krbu do rôznych priestorov a Kalfire E-one 100F FR, ktorá predstavuje samostatne stojaci krb s oceľovým plášťom na hornom okraji a možnosťou individualizácie spodného podstavca.

Tieto krby sú zamerané na bezpečnosť a komfort používateľa, pretože nevydávajú priame teplo a sú úplne bezpečné pre každého okolo neho, vrátane detí či domácich zvierat. Sú pripravené na okamžité použitie, stačí ich len pripojiť do elektrickej zásuvky a ovládať pomocou diaľkového ovládača E-one na vytvorenie svojej vlastnej atmosféry ohňa, horiaceho dreva a ďalších vizuálnych a zvukových efektov.

Poraďte sa s nami

Nie ste si istý, ktorý krb, alebo piecka, by bola najlepšia pre vás? Spoľahnite sa na našu pomoc. Krby staviame 25 rokov a vieme o nich všetko. Príďte sa s nami poradiť a prejdeme si spolu zákldný výber aj detaily a špecifiká vašej stavby.

Dohodnúť konzultáciu